Regetovka.sk > Spoločenské akcie

Spoločenské akcie

Ranč Regetovka ponúka možnosť usporiadania súkromných alebo firemných spoločenských akcií.  V prípade záujmu nás kontaktujte obratom vám zašleme ponukový list v ktorom si môžete vyskladať menu podľa Vašich požiadaviek. 

V prípade, ak by ste nenašli Vaše obľúbené jedlo v ponuke, radi Vám ho doplníme. 

Reštaurácia poskytuje komodity ako alkohol, víno, nealko, slané pochutiny a ovocie, okrem zákuskov a tort. 

Stravovanie zabezpečujeme aj formou bufetových stolov. 

Priestor Vám radi pripravíme podľa druhu akcie v základnej alebo slávnostnej výzdobe.

Ranč Regetovka žiaľ, nezabezpečuje osvetlenie, ozvučenie a hudbu. V našich možnostiach je zabezpečiť aj ďalšie služby ako napríklad vonkajší bar, gril s obsluhou, ovocný stôl a iné.

Celý objekt

Ak hľadáte spojenie maximálneho súkromia a komfortu ponúkame Vám na prenájom celý reštauračno-ubytovací komplex Ranča Regetovka vrátane reštaurácie a 9 izieb s celkovou ubytovacou kapacitou 31 lôžok (vrátane prístelok). Uvedená možnosť je využívaná najmä pri svadbách či firemných akciách.

Rezervovať

Zimná záhrada

V každom ročnom období a pre všetky Vaše príležitosti máme pre Vás k dispozícii našu Zimnú záhradu poskytujúcu jedinečný výhľad na prírodu navôkol. S kapacitou 60 osôb je obľúbeným miestom pre usporiadanie spoločenskej udalosti pre väčší počet osôb. V prípade priaznivého počasia je možné za príplatok doobjednať si k zimnej záhrade aj vonkajšiu terasu, ktorej prednosťou je samostatný grill/bar s obsluhou …

Rezervovať

Salónik

Priestor Salónika poskytuje dostatok pohodlia pre 45 ľudí. Ako jediná miestnosť na Ranči Regetovka poskytuje maximálne súkromie aj pri plnej prevádzke. Je tak vhodným priestorom na usporiadanie spoločenskej udalosti, pri ktorej si prajete byť nerušení.

Rezervovať

Prihláste sa na odber noviniek

Zadaním emailovej adresy a kliknutím na tlačidlo Prihlásiť sa k odberu vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle Zásady ochrany osobných údajov