Jazdiareň

Príďte si k nám zajazdiť na koni!

PONÚKAME:
  • VODENIE NA KONI      10 min
  • JAZDECKÝ TRÉNING    1 hod
  • JAZDECKÝ KURZ          5 hod
  • VYCHÁDZKA                 1 hod
V prípade záujmu o jazdenie je potrebné sa vopred objednať na telefónnom čísle.

Vodenie na koni

Jazdecký kurz

Vodenie na koni v kruhovej jazdiarni je ideálnou a bezpečnou voľbou pre jazdcov – začiatočníkov. Vodenie na koni prebieha v kruhovej jazdiarni, za doprovodu skúseného jazdca (inštruktora). Vodenie na koni je vhodné pre deti od 4 rokov.

Cena za vodenie na koni je 5,- EUR za 10 min vodenia na koni.

Jazdecký kurz

Jazdecký tréning

Na jazdeckom tréningu máte možnosť absolvovať výuku jazdy na koni a starostlivosti o koňa pred a po jazdení, a to všetko v trvaní 1 hodiny. Obsah hodiny závisí od Vašich skúseností a znalostí. Je hodina málo? Páčilo sa Vám to? Chcete sa učiť intenzívnejšie? Odporúčame Vám náš jazdecký kurz, ktorý pozostáva z 5 tréningových hodín (viď. nižšie). Kurz zároveň ponúkame za zvýhodnenú cenu (4+1 hodina grátis).

Cena jazdeckého tréningu je 20,- EUR.

Jazdecký kurz

Vodenie na koni

Na jazdeckom kurze sa pod vedením našich inštruktorov naučíte základnej starostlivosti o koňa (čistenie, sedlanie, uzdenie), základom ovládania koňa, jazdu a rovnovážny sed na koni vo všetkých chodoch. Naši inštruktori sa vždy prispôsobia úrovni Vašich schopností a znalostí, to znamená, že kurz je vhodný pre úplných začiatočníkov, ako aj pre pokročilých jazdcov, ktorí sa chcú v jazdení zdokonaľovať.

Cena jazdeckého kurzu v trvaní 5 tréningových hodín je 80,- EUR.

Vodenie na koni

Aktuálne podmienky