RegePass

DOVOĽ SI VIAC ZA MENEJ!

  1. Zakúp RegePass
  2. Uhraď registračný poplatok 15,- EUR
  3. Zašli svoju foto na adresu regepass@regetovka.sk a do predmetu zadaj svoje meno
  4. Vyzdvihni RegePass na pokladni
  5. Užívaj si 15% zľavu na všetky druhy skipassov

Zaži nezabudnuteľné lyžiarske dobrodružstvo plné výhod s naším novým skipassom – RegePass! Už žiadne kompromisy – užívaj si kvalitné zjazdy a šetri svoju peňaženku!

Najčastejšie otázky

RegePass je personalizovaná a neprenosná karta, ktorá slúži ako Tvoj osobný skipass v lyžiarskom stredisku Ranč Regetovka SKI. S RegePassom získavaš exkluzívnu 15% zľavu pri nákupe všetkých druhov skipassov v lyžiarskom stredisku Ranč Regetovka SKI.

RegePass si vieš objednať vyplnením formulára, kde je zadáš svoje osobné údaje. Po úspešnom vyplnení formulára budeš presmerovaný na platobnú bránu, za účelom uhradenia registračného poplatku vo výške 15,- EUR.  Po úspešnej platbe dostaneš potvrdenie o kúpe RegePassu na svoj e-mail. Následne zašli svoju fotografiu v digitálnej podobe na e-mail regepass@regetovka.sk a do predmetu správy zadaj svoje meno. My tvoju registráciu bezodkladne spracujeme a vyrobíme Tvoj osobný RegePass na základe poskytnutých údajov. O jeho vyhotovení Ťa budeme informovať prostredníctvom e-mailu. Následne si svoj RegePass môžeš vyzdvihnúť pri pokladni Ranč Regetovka SKI a užívať si jeho výhody.

RegePass zakúpený v lyžiarskej sezóne 2023/2024 je platný do konca sezóny 2023/2024. Ak budeš chcieť svoj RegePass využívať aj v ďalších sezónach, stačí ho opäť na začiatku sezóny obnoviť uhradením registračného poplatku a hotovo! Môžeš pokračovať vo svojom lyžiarskom dobrodružstve!

V prípade straty alebo odcudzenia Vášho RegePassu nás o tejto skutočnosti bezodkladne informuj. Okamžite Tvoj RegePass zablokujeme a zabezpečíme, aby sa stratený alebo odcudzený RegePass nedostal do nesprávnych rúk. V prípade ak stratu alebo odcudzenie svojho RegePassu nenahlásiš a dôjde k jeho zneužitiu inou osobou, bude tento RegePass zablokovaný a jeho odblokovanie spoplatnené pokutou vo výške 50,- EUR.

Vieme, že nehody sa stávajú a môže sa stať, že svoj drahocenný RegePass zlomíš alebo nejakým spôsobom poškodíš tak, že sa stane nefunkčným. Takto poškodený RegePass nám prosím dones na pokladňu a my pre Teba zabezpečíme vydanie nového funkčného RegePassu aby si sa čím skôr mohol dostať späť na svah.

V prípade straty, odcudzenia alebo poškodenia Regepassu za vydanie nového už nemusíš platiť registračný poplatok vo výške 15€. Všetko, čo bude potrebné uhradiť, je manipulačný poplatok za nový RegePass vo výške 5,- EUR. Nový RegePass Ti vydáme ihneď na pokladni, po nahlásení jeho straty, odcudzenia alebo poškodenia. Žiaľ, v prípade, ak bol na stratenom alebo odcudzenom RegePasse zakúpený skipass,  z technických dôvodov ho nebude možné obnoviť, resp. uplatniť. To znamená, že na novovydaný RegePass, je potrebné zakúpiť si nový skipass.

Deti do 6 rokov v sprievode dospelej osoby majú nárok na skipass ZDARMA.

Aktuálne podmienky